Imperium Filmowe
Kim jestem? - Patryk Smolik

kim jestem?
do czego dążę?

Wideo marketing, montaż filmów i tworzenie animacji reklamowych to elementarna część mojego życia niemal od zawsze. Już w wieku 10 lat zmontowałem swoje pierwsze wideo, które mimo swojej niedoskonałości było początkiem mojej wieloletniej pasji. Z biegiem kolejnych lat uczyłem się coraz to nowszych programów, zasad reżyserii, a także tego o czym zapomina wiele twórców komercyjnych form filmowych – praw marketingu. Tak, jestem twórcą komercyjnym, dlatego też moim nadrzędnym celem jest tworzenie produkcji, które przyciągną uwagę jak największej grupy odbiorców.

EKSPLOZJA
KREATYWNOśCI

W trakcie swojej wieloletniej przygody stworzyłem produkcje niemal każdego rodzaju – począwszy od animacji reklamowych przez montaż filmów dla social mediów po lyric video czy wideo prezentacje. Prowadziłem także kanał na Youtube, gdzie moje produkcje zebrały ponad 4 miliony wyświetleń i 100 tysięcy polubień! Zebrane doświadczenia i lata nauki pozwalają mi teraz na skuteczne zestawienie siły emocjonalnej filmu i atrakcyjnej oprawy w ich komercyjnym wykorzystaniu. Wszystko po to aby poruszyć widownię i przyciągnąć jak największą grupę odbiorców!

Moje zalety i silne strony 2
Eksplozja kreatywności - Patryk Smolik
Kluczowy czynnik sukcesu - Patryk Smolik

KLUCZOWY CZYNNIK
SUKCESU

Na co dzień pracuję na pakiecie firmy Adobe – After Effects, Premiere Pro, Photoshop, Illustrator, a swoją twórczość wspomagam także Cinema 4D, DaVinci Resolve oraz zewnętrznymi pluginami i dodatkami. To wszystko tylko narzędzia, jednak prawdziwym kluczem jest zrozumienie potrzeb klienta, a następnie nadanie tworzonej produkcji całego zestawu emocji, odpowiednie „opakowanie” filmu i przekazanie go w formie gotowej do publikacji.

NAJWYŻSZA JAKOśĆ

Zgodnie z zasadą, że wszyscy nienawidzimy słabych filmów, ogromną uwagę przywiązuje nawet do pozornie najmniejszych detali, a wszystko w trosce o wysoki poziom usługi.

MARKETING

Każda tworzona przeze mnie produkcja o charakterze reklamowym poparta jest prawami marketingu, wszystko po to aby zwiększyć zaangażowanie i liczbę odbiorców.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
KREATYWNOŚĆ

Fundament, na którym opieram swoje wszystkie działania. Motor napędowy, dzięki któremu stale mogę dostarczać innowacyjne oraz nieszablonowe rozwiązania.

KONTAKT 24/7

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo istotnym zasobem jest dzisiaj czas, dlatego też pozostaje do dyspozycji klienta niemal o każdej porze dnia i nocy.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

OPINIE

Okazja! Kto nie pyta ten błądzi. Nie czekaj. Zamów darmową wycenę już teraz!

Kto nie pyta ten błądzi. Nie czekaj. 
Zamów darmową wycenę już teraz!

Jeżeli chcesz zwiększyć zainteresowanie swoim produktem lub usługą, podnieść popularność lub utrwalić wspomnienia na całe życie to jesteś w odpowiednim miejscu i czasie!